Przelaczenie.eu - aktualności

<<< Powrót do wszystkich artykułów | Drukuj
Wielka aktualizacja i zmiana działu map!
28.03.2013, 09:39

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że od 28.03.2013 udostępniamy Państwu nowy moduł map w dziale "kiedy i gdzie". Została zaktualizowana baza dotycząca MUX1, MUX2 i MUX3 oraz daty wyłączeń nadawania analogowego. Wszystkie tabele zawierają aktualny wykaz częstotliwości, składu programowego oraz listę obiektów nadawczych. Mapy są generowany w nowy sposób, który uwzględnia również dostępność sygnału z województw ościennych.

To dopiero początek wielkich zmian. Planujemy jeszcze wprowadzić takie usługi jak:

Uzupełnienie bazy o nadajniki typu "gapfiller" dla MUX3 (prace są już na ukończeniu). Szukanie obiektów po kanale/częstotliwości. Nowy dział o sprzęcie, w którym powstanie przystępny przewodnik o doborze sprzętu odbiorczego.

Serwis przelaczenie.eu jest pierwszym serwisem (powstał długo przed oficjalnym startem rządowej strony cyfryzacji) i jedynym, który prezentuje dane o nadajnikach w tak przystępny i możliwy do wydrukowania sposób!

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.


Artykuł w kategoriach: Emitel, MUX1, MUX2, MUX3, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, mazowieckie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, łódzkie, śląskie, świętorzyskieCopyrigth © Przelaczenie.eu